Svátek má: Ivo

Slovo čtenáře

  Na této stránce zobrazujeme přehled aktuálních příspěvků  
Zde vepište svůj příspěvek:


Zde opište kód:  
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvek smazat či nezveřejnit. Příspěvek je automaticky omezen na 255 znaků.


• a nebo mám napsat ´´odborníci´´?Tak si běžte nagelovat své pinďoury,pipiny,anály,nezapome​​ňte zejména pravou rukou vezmete lubrikačním krém z pravého rohu koupelnové skříňky a pravým prstem vytlačíte librikační krém a mažete,mažete v kariéře.
• a nebo mám napsat ´´odborníci´´?Tak si bežte nagelovat své pinďoury,pipiny,anály,nezapome​ňte zejména pravou rukou vezmete lubrikačním krémem z pravého rohu koupelnové skříňky a pravým prstem vytlačíte librikační krém a mažete,mažete v kariéře.
• nezapomeňte si hlavně nagelovat své pinďoury,pipiny,anály a stranické knížky s VŠ diplomy ´´polistopadu´´,nebo od listopadu.Co je pro vás lepší ´´žraloci´´,nebo mám napsat ´´umělci´´ a nebo mám napsat ´´byznismeni´´ a nebo mám napsat ´´odborníci´´?
• A vidím moc dobře i ty žraločí války mezi velmocemi v justici a ve státním zastupitelství,za pravičácké kapitalistické čecháčkovské strany,také žraločí zátoka,sněmovna,senát,ale i magistráty,nezapomeňte si hlavně nagelovat své pinďoury,pipiny,anály.
• ale od VŠ ovádů zpolitizovaných už nic jiného ani nečekám a od pravičáčků kapitalistů už tuplem,já vím co je to za VŠ ováda,já jsem totiž sečtělí člověk a pro mě je to už jen divadelní představení se zátokou samých žraloků,(vítejte v pravičáckém světě).
• no protože věděli,že utlumením ekonomiky,dostanou chudé,slušné do exekucí,už od 90 let takhle prasácky podnikají ´´pravičáčci kapitalisti´´to jsou ty ´´zkušenosti´´,jak pak lžou na stranických volebních bilbordech,ale od VŠ ovádů zpolitizovaných už nic
• ANO je také pravicová kapitalistická strana,kam přelezlo část ODS,proto i stejně hlasovali ohledně exekucí s ODS,no protože věděli,že utlumením ekonomiky,dostanou chudé,slušné do exekucí,už od 90 let takhle prasácky podnikají ´´pravičáčci kapitalisti´´
• No a ANO je také pravicová kapitalistická strana,kam přelezlo část ODS,proto i stejně hlasovali ohledně exekucí,no protože věděli,že utlumením ekonomiky,dostanou chudé,slušné do exekucí,už od 90 let takhle prasácky podnikají ´´pravičáčci kapitalisti´´.
• a ještě lžete,jako když tiskne vysokoškoláčci zpolitizovaný pravičáčci.Ale to už je u vás v pravicových kapitalistických stranách přece od úplného počátku privatizace ´´běžná věc´´.Proto jste ty žraloci ,nebo mám napsat ´´bysnismeni´´´,co zní lépe?
• Za nynější největší krach firem a provozoven v historii Česka jsou zodpovědný politický pravicový kapitalisti a překabátěný komunisti na politické pravicové kapitalisty,pomocí ideologie pravicový kapitalismus a ještě lžete,jako když tiskne vysokoškoláčci.
• Pravičáci/politický pravicový kapitalisti a překabátěný komunisti na politické pravicové pravičáky jako Babiš,Faltýnek i Putin páchnou jako zapařený nahnilí smradlavý jelyta a jako udřené opruzené přesmrádlé politické kobyly s přetočenými kosočtverci!
• •teď su tá levyčácká pýča..Jste pravičááácký kapitalistický smradlavý plesnivý zapařený žaludi musím to vědět, páč sam mam oteklýho zapařenýho žaluda po feně kam sem ji ho strči čuraci pravičáci takovýho ko kota nemate zapařenyho jak ja!!.!!
• @Zeman dobře ví,jak to bylo ve Vrběticích,se závěry vyšetřování BIS,policie byl seznámen,s nebývale ostrou odpovědí–s vyhoštěním většiny rusáckých diplomatů-špionů vyslovil souhlas.Velezrádce Zeman jen záměrně mlží pro potřeby rusácké protičeské propag...
• a už vím i jistě,za koho kope státní zastupitelství a za koho justice,to jsou s prominutím taky takový bezedný,nebo stranický žraloci od 89,vůbec sleduji,že ta ideologie pravicový kapitalismus je samý bezedný,nebo stranický žralok,taková zátoka žraloků.
• Za nynější největší krach firem a provozoven v historii Česka je zodpovědná Babišova zmatečná vláda šíbrů z ANO,ČSSD,KSČM,Česko za rok s koronavirem mělo prokazatelně statisticky nejhorší výsledky Evropě v důsledku naprosto chybných vládních rozhodnutí
• Vi pravyčáctý hajzly,sem známí polytrukblb z Agentůri Lybereckého kraje,mám obě ruce levé,s nedokončenou ZŠ pravopys neumým,šlo my víborně s RSDr.Ondráčkem Ph.D.-co je teď posrancem tloucy obuški demonstranti r.1989 na Národný,teď hajzly s PZ lžu
• Lepší mít na klíně zkušenou,nebo i nezkušenou´´pirátku´,kdy v sexu o mě vůbec nejde,já jsem ten poslední,co by měl v sexu za sebe požadavky ..strčim pravičackyho ko kota do ulu a zabucham a mam hned 10 orgasmu čů raci levyčáci a Filipovy buz eranti jóo
• ,takže raději budu ten arbitrovaný Švejk,ten namátkový divák,stále se učím jako divák o ideologii pravicovém kapitalismu a už vím i jistě,za koho kope státní zastupitelství a za koho justice,to jsou s prominutím taky takový bezedný žraloci od 89.
• Tak co ´´pravičáci´´Babsi, Faltýnku i Putine,už jste si po ránu nagelovali své pinďoury napravo,příslušným lubrikačním gelem s certifikací ISO ,aby jste zalezli do toho ´´správného pravicového otvoru´´podle geopolitiky,tak honem lubrikujte
• Pravičáci/politický pravicový kapitalisti a překabátěný komunisti na politické pravicové pravičáky jako Babiš,Faltýnek i Putin páchnou jako zapařený nahnilí smradlavý jelita a i jako udřené opruzené přesmrádlé politické kobyly s přetočenými kosočtverci!
• Žijem v levičácké žumpě politiků-rozkradačů Česka za podpory ANO,KSČM,ČSSD a Ruských vrahů a špionů.Do NATO nás zatáhl StBák Man-Zeman,co kryje Putinovy Vrbětické vrahy;hradní šmelinář Mynář,šíbři Faltýnek,Babiš...to jsou historicky největší zloději v ČR!
• kdo vypustil vir(pravičáci to byli nepochybně)vím(raději napíši tuším) taky,ale nechám si to pro sebe,aby mě za vyzrazení tajné informace ještě nezavřeli doživotí pro vyšší zájmy ideologie pravicový kapitalismus,takže raději budu ten arbitrovaný Švejk.
• ,já jsem četl vysokoškolskou ekonomii ideologie pravicového kapitalismu,já jsem pochopil základní kameny oboru politologie a do politiky,už uvidím vždy do konce svého života,kdo vypustil vir(pravičáci to byli nepochybně)vím taky,ale nechám si to pro sebe.